ورود به پنل کاربری

​ثبت نام مشروط از پذیرفته شدگان بدون آزمون کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی ثبت نام مشروط از پذیرفته شدگان بدون آزمون کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۸/۷/۱ | 

 اطلاعیه دانشگاه خوارزمی در خصوص تاریخ  و نحوه ثبت نام مشروط از پذیرفته شدگان بدون آزمون کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی سال تحصیلی۹۸ - ۹۹  (سهمیه استعدادهای درخشان)
 
 اسامی پذیرفته شدگان اولیه مقطع کارشناسی ارشد بدون آزمون (دریافت فایل)
اسامی پذیرفته شدگان اولیه مقطع دکتری تخصصی بدون آزمون (دریافت فایل)
 فرم های لازم (دریافت فایل)

ضمن عرض خیرمقدم دانشگاه خوارزمی به کلیه پذیرفته شدگان بدون آزمون کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی سال تحصیل۹۹ - ۹۸  (سهمیه استعدادهای درخشان)، به اطلاع می رساند که ثبت نام از پذیرفته شدگان به صورت مشروط و با اخذ تعهد کتبی در طی دو مرحله زیر انجام می پذیرد. لازم به ذکر است انجام ثبت‌نام به منزله قبولی قطعی نبوده و فرآیند ثبت‌نام، منحصراً پس از تأئید نهایی سازمان سنجش آموزش کشور و هیأت مرکزی گزینش دانشجو، از حالت مشروط به قطعی تبدیل خواهد شد.

مرحله اول : تکمیل کارنامه سلامت جسم و کارنامه سلامت روان جهت تکمیل به سامانه جامع امور دانشجویان ( سجاد ) به لینک زیر مراجعه نمایید.
https.//portal.saorg.ir/mentalhealth
و پس از تکمیل فرم کارنامه سلامت اسکن پرینت کد رهگیری را در سامانه گلستان بارگزاری نمایند و در تاریخ های  تعیین شده اصل کد رهگیری و پرینت کارنامه ها را به همراه داشته باشند.
 

مرحله دوم : ثبت نام اینترنتی ( غیر حضوری ): برای کلیه دانشجویان از ساعت ۸ صبح روز سه شنبه ۲/۷/۱۳۹۸ می باشد.
 جهت ثبت نام اینترنتی لازم است در تاریخ های ذکر شده صرفاً با استفاده از مرورگرInternet Explore۷   به بالا به لینک http://golestan.khu.ac.ir/  مراجعه و مطابق اطلاعیه هایی که در این سایت آمده است نسبت به انجام ثبت نام اینترنتی اقدام نمایید. دانشجویان عزیز لازم است که کلیه مراحل ثبت نام اینترنتی را مطابق ضوابط اعلام شده در سیستم گلستان به دقت تکمیل کرده تا در هنگام ثبت نام حضوری با مشکلی مواجه نشوند.
 
مرحله سوم  : ثبت نام حضوری : تحویل و تطبیق مدارک به صورت حضوری به تفکیک دانشجویان در تهران یا کرج مطابق جدول ذیل می باشد.
ضروری است دانشجویان به محل پذیرش خود در تهران یا کرج دقت کرده و در شهر محل پذیرش خود برای ثبت نام حضوری مراجعه نمایند.
 
تاریخ تحویل مدارک حضوری دانشجویانی که محل تحصیل آنها تهران  و کرج است  از ساعت ۸/۳۰ لغایت  -/۱۵به شرح فایل دریافتی  می باشد.
 (دریافت فایل)
 
 
راهنمای استفاده از سیستم گلستان برای پذیرفته شدگان مشروط بدون آزمون کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی سال تحصیل۹۸ - ۹۹  (سهمیه استعدادهای درخشان)
از دو روش ذیل می توانید وارد سیستم آموزشی گلستان شوید :

 
 • وارد سایت خوارزمی شده و از مسیر آموزش- سامانه آموزشی گلستان، وارد سیستم شوید.
نام کاربری شما  (در لیست اسامی پیوست (کارشناسی ارشد) و ( دکتری)مقابل نام هر شخص نام کاربری قرار گرفته است)  و گذرواژه شما کد ملی شما می باشد.
دانشجویان که پس از ورود به سیستم وارد صفحه ذیل شوید
 

 
پس از کلیک بر روی پذیرش غیر حضوری کلیه مراحل مشخص شده را بایستی کامل نمائید. این مراحل اعم از کامل نمودن مشخصات شخصی و خانوادگی، بارگذاری کلیه فایل های اعلام شده، پرداخت مبالغ مشخص شده  و در نهایت اخذ گزارش ۱۸۰۰ که نشان دهنده پایان پذیرش غیر حضوری است و اگر اجازه اخذ گزارش مربوطه داده نشد به پیغامی که سیستم میدهد توجه نمائید و همان فیلد مورد نظر را کامل نمائید.
نکته مهم۱:
بایستی کلیه فیلدهای مشخصات اعم از ایمیل و محل صدور و محل تولد و نام انگلیسی و....خود را با دقت و اجبارا کامل نمایید. این مشخصات در طول تحصیل برای شما بسیار مهم و کاربردی هستند. در فیلد نام محل صدور و تولد میتوانید با گذاشتن % و نوشتن ابتدای نام شهر مورد نظر و گرفتن علامت سئوال، نام کامل شهر را جستجو کرده و روی آن کلیک کنید تا کد آن در فیلد مورد نظر جایگذاری  شود.
پس از پایان ثبت مشخصات حتما گزینه تایید دانشجو را بله بزنید و روی گزینه اعمال تغییرات کلیک کنید.
نکته مهم ۲ (مخصوص دانشجویان پسر که مشمول سربازی می باشند):
دانشجوی پسر که در حین خدمت می باشد لازم است برگه ترخیص از خدمت را حتما همراه خود برای روز ثبت نام حضوری بیاورد و در قسمت مدارک نظام وظیفه خود اسکن همین برگه را بارگذاری نماید.
** در روز ثبت نام حضوری بایستی دانشجویان مشمول حتماً پرینت برگه اعلام معافیت تحصیلی را از کارشناس مربوطه تحویل گرفته و به  پلیس+۱۰ مراجعه کنند تا هر چه زودتر معافیت برای آنها توسط حوزه نظام وظیفه صادر شود. در غیر اینصورت برای شما غیبت در نظام وظیفه ثبت خواهد شد.
دانشجویانی که مشمول سربازی میباشند و مدرکی اعم از کارت پایان خدمت و معافیت و حین خدمت ندارند بایستی در قسمت مورد نظر یک برگه ای مانند اسکن شناسنامه بارگذاری کنند زیرا این قسمت جزو فایل های اصلی است و در صورت عدم بارگذاری سیستم خطا میدهد.
در صورت هر گونه سئوالی غیر از مواد ذکر شده با کارشناس مربوط هر رشته که شماره تماس آنها در سایت خوارزمی و در زیر بخش دانشکده ها موجود میباشد تماس حاصل نمائید.
نکته مهم ۳ :
در بالای صفحه پذیرش غیر حضوری شماره دانشجویی شما درج شده است، این شماره را یادداشت نمائید و بعد از ثبت نام حضوری، نام کاربری شما به شماره دانشجویی خودتان تغییر خواهد کرد و رمز ورودتان همان کد ملی خواهد بود.

مدارک لازم برای ثبت نام غیر حضوری مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی بدون آزمون
 1. بارگزاری تصویر واضح عکس
 2. بارگزاری تصویر واضح شناسنامه
 3. بارگزاری تصویر واضح کارت ملی
 4. بارگزاری تصویر واضح مدرک نظام وظیفه
 5. بارگزاری تصویر واضح گواهی موقت  یا دانشنامه به همراه ریزنمرات  تایید شده مقطع قبلی  یا ( گواهی معدل برای دانشجویانی که فارغ التحصیل نشده اند)، درصورت داشتن دانشنامه، ارائه ریز نمراتی که آخرین معدل در آن ذکر شده.
 6. بارگزاری تصویر واضح مدرک کارشناسی ارشد برای پذیرفته شدگان دکتری، اصل گواهی موقت  یا دانشنامه به همراه ریزنمرات  تایید شده مقاطع قبلی (هم کارشناسی و هم کارشناسی ارشد) یا ( گواهی معدل برای دانشجویانی که فارغ التحصیل نشده اند )، درصورت داشتن دانشنامه، ارائه ریز نمراتی که آخرین معدل در آن ذکر شده.
 7. بارگزاری تصویر واضح گواهی رتبه ۶ نیمسال (همان فرم شماره ۱ که در زمان ثبت نام در فراخوان بدون آزمون آن را در سیستم گلستان بارگزاری نموده اید) با مهر و امضاء دانشگاه برای پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد. نمونه این فرم (شماره ۱) در فایل فرمها موجود می باشد. این فرم قبلا در زمان اعلام فراخوان توسط دفتر استعدادهای درخشان تکمیل و امضاء شده است و نیازی به تکمیل مجدد آن نمی باشد.
 8. بارگزاری تصویر واضح فرم های تکمیل شده موجود در فایل پیوست
 
مدارک لازم جهت ثبت نام حضوری برای پذیرفته شدگان مقطع کارشناسی ارشد:
 1. واریز مبلغ ۴۴۰/ ۰۰۰  ریال )چهل و چهار هزار تومان (
به شماره کارت ۲۲۸۲- ۲۹۹۸- ۹۵۷۰- ۶۳۶۷
به شماره حساب۴۰۰۱۰۲۱۱۰۱۰۰۷۴۸۹  
و یا شماره شبا IR۷۷۰۱۰۰۰۰۴۰۰۱۰۲۱۱۰۱۰۰۷۴۸۹
شناسه پرداخت ۲۹۴۰۲۱۱۷۴۱۱۳۵۶۰۰۰۱۱۳۵۶۰۷۴۸۰۰۱۰   
به نام خزانه داری کل کشور در وجه هیأت مرکزی گزینش دانشجو وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، در یکی از شعب بانک ملی و ارائه فیش واریزی و یک نسخه کپی از فیش  به دانشگاه (واحد ثبت نام)
 1. فرم تکمیل شده بررسی صلاحیت عمومی   )در ۲ نسخه باید تکمیل شود(،
 2. تصویر از کلیه صفحات شناسنامه ۲ نسخه
 3. کارت ملی )پشت و رو (۲ نسخه
 4. حکم کارگزینی ) در صورت اشتغال به کار رسمی (
 5.  ۲ قطعه عکس ۳ در۴
) از فیش واریزی کپی تهیه کرده و آن را برای پیگیری های احتمالی نزد خود نگه دارید.(
 1. اصل گواهی موقت  یا دانشنامه به همراه ریزنمرات  تایید شده مقطع قبلی  یا ( گواهی معدل برای دانشجویانی که فارغ التحصیل نشده اند )  ، درصورت داشتن دانشنامه، ارائه ریز نمراتی که آخرین معدل در آن ذکر شده باشد ضروری می باشد.
 2. فرم گواهی رتبه تا ۶ نیمسال (همان فرم شماره ۱ که در زمان ثبت نام در فراخوان بدون آزمون آن را در سیستم گلستان بارگزاری نموده اید) با امضاء و مهر دانشگاه. نمونه این فرم (شماره ۱) در فایل فرمها موجود می باشد. این فرم قبلا در زمان اعلام فراخوان توسط دفتر استعدادهای درخشان تکمیل و امضاء شده است و نیازی به تکمیل مجدد آن نمی باشد.
 3. تکمیل فرم تعهد ثبت نام مشروط 
 4. تکمیل فرم صلاحیت عمومی ، ۲ سری ، ارائه ۲ سری کپی شناسنامه و کارت ملی و ۲ قطعه عکس ،کپی هزینه واریزی برای صلاحیت عمومی
 5. اصل شناسنامه
 6. اصل کارت ملی 
 7. اصل کارت پایان خدمت یا معافیت و دانشجویان مشمول نظام وظیفه ( نامه ترخیص یا نامه مبنی بر وضعیت نظام وظیفه ) 
 8. برای احراز هویت پرینت گزارش ۱۸۰۰و کارنامه سلامت جسم و کارنامه سلامت روان  را همراه خود بیاورید.
ضمنا به تاریخ های مراجعه حضوری خود در جدول دقت نمائید.
 
تبصره : پذیرفته شدگانی که به دلایلی قادر به ارائه اصل مدرک کارشناسی ( لیسانس) نمی باشند . لازم است نمونه فرم معدل کارشناسی ( فرم معدل ۲  ) را تکمیل و بارگزاری نمایند. ( نمونه فرم در ذیل صفحه می باشد).
 
مدارک لازم جهت ثبت نام حضوری برای پذیرفته شدگان مقطع دکتری تخصصی:
 1. واریز مبلغ ۴۴۰/ ۰۰۰  ریال )چهل و چهار هزار تومان (
به شماره کارت ۲۲۸۲- ۲۹۹۸- ۹۵۷۰- ۶۳۶۷
به شماره حساب۴۰۰۱۰۲۱۱۰۱۰۰۷۴۸۹  
و یا شماره شبا IR۷۷۰۱۰۰۰۰۴۰۰۱۰۲۱۱۰۱۰۰۷۴۸۹
شناسه پرداخت ۲۹۴۰۲۱۱۷۴۱۱۳۵۶۰۰۰۱۱۳۵۶۰۷۴۸۰۰۱۰   
به نام خزانه داری کل کشور در وجه هیأت مرکزی گزینش دانشجو وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، در یکی از شعب بانک ملی و ارائه فیش واریزی و یک نسخه کپی از فیش  به دانشگاه (واحد ثبتنام)
 1. فرم تکمیل شده بررسی صلاحیت عمومی   )در ۲ نسخه باید تکمیل شود(،
 2. تصویر از کلیه صفحات شناسنامه ۲ نسخه
 3. کارت ملی )پشت و رو (۲ نسخه
 4. حکم کارگزینی ) در صورت اشتغال به کار رسمی (
 5.  ۲ قطعه عکس ۳ در۴
) از فیش واریزی کپی تهیه کرده و آن را برای پیگیری های احتمالی نزد خود نگه دارید.(
 1. اصل گواهی موقت  یا دانشنامه به همراه ریزنمرات  تایید شده مقاطع قبلی (هم کارشناسی و هم کارشناسی ارشد) یا ( گواهی معدل برای دانشجویانی که فارغ التحصیل نشده اند )، درصورت داشتن دانشنامه، ارائه ریز نمراتی که آخرین معدل در آن ذکر شده باشد ضروری می باشد.
 2. تکمیل فرم تعهد ثبت نام مشروط 
 3. تکمیل فرم صلاحیت عمومی ، ۲ سری ، ارائه ۲ سری کپی شناسنامه و کارت ملی و ۲ قطعه عکس ،کپی هزینه واریزی برای صلاحیت عمومی
 4. اصل شناسنامه
 5. اصل کارت ملی 
 6.  اصل کارت پایان خدمت یا معافیت و دانشجویان مشمول نظام وظیفه (نامه ترخیص یا نامه مبنی بر وضعیت نظام وظیفه) 
 7. برای احراز هویت پرینت گزارش  ۱۸۰۰و کارنامه سلامت جسم و کارنامه سلامت روان  را همراه خود بیاورید.
 
ضمنا به تاریخ های مراجعه حضوری خود در جدول دقت نمائید.
نکته مهم: 
انتخاب واحد شما توسط دانشکده های ذیربط انجام می شود.
 
                                                                                                                   با آرزوی توفیق الهی
                                                                                            
دفتر استعدادهای درخشان دانشگاه خوارزمی 
 
 CAPTCHA

دفعات مشاهده: 3239 بار   |   دفعات چاپ: 59 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر